• Uwaga! Sezon na kleszcze

  Sezon największej aktywności kleszczy przypada zwykle na dwa okresy. Pierwszy trwa od maja do czerwca, a drugi przypada na wrzesień i październik. Jednak w latach, gdy zimy są łagodniejsze, sezon ten może się zacząć w styczniu i trwać do grudnia, czyli przez cały rok ponieważ kleszcze są aktywne od temperatury 5 stopni Celsjusza.

  Czytaj dalej: Uwaga! Sezon na kleszcze
 • Zadbaj o swój mózg jesienią !

  W dzisiejszych czasach problemy z pamięcią często wynikają z faktu, że stajemy się bardzo wygodnii nie staramy się zapamiętywać nowych informacji. Czas na zmianę! Nasz mózg posiada zdolność uczenia się niemal do końca życia. Im wcześniej zajmiemy się pracą nad mózgiem, tym lepszych efektów możemy oczekiwać.

  Czytaj dalej: Zadbaj o swój mózg jesienią !
 • DNI MÓZGU W TRÓJMIEŚCIE 14-20 MARCA 2022 R.

  Dni Mózgu to coroczna akcja odbywająca się w ramach Światowego Tygodnia Mózgu (14-20 marca), której celem jest popularyzacja wiedzy o mózgu. Akcja odbywa się na kilku uczelniach w Polsce m.in. na Uniwersytecie Gdańskim oraz w Centrum Nauki „Hevelianum” w Gdańsku, będzie prowadzona w formule hybrydowej – z zajęciami prowadzonymi zarówno w formie stacjonarnej,jak i zdalnej (on-line).

  Czytaj dalej: DNI MÓZGU W TRÓJMIEŚCIE 14-20 MARCA 2022 R.
 • W Walentynki zadbaj o siebie i bliską Ci osobę!

  Luty to miesiąc szczególny,dlatego pamiętaj o zdrowiu ukochanej osoby. Walentynki to dobra okazja do wspólnego wykonania odkładanych badań lekarskich, rozpoczęcia regularnych ćwiczeń czy zerwania z zabójczym nałogiem palenia papierosów. To, w jakim stanie znajduje się nasz umysł i ciało, przekłada się na samopoczucie  – kiepski nastrój sprawia, że fizycznie nie czujemy się najlepiej.

  Czytaj dalej: W Walentynki zadbaj o siebie i bliską Ci osobę!
 • Życzenia Noworoczne

  Wielkimi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia Nowego Roku. Tym samym życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w stawianiu czoła codziennym wyzwaniom w nadchodzącym 2022 roku.

  Czytaj dalej: Życzenia Noworoczne
 • Wydłużenie realizacji projektu

  Informujemy wszystkich zainteresowanych o przedłużeniu czasu trwania naszego Projektu do 31.12.2021 roku. Zapraszamy do możliwości skorzystania w wybranych placówkach POZ, których aktualna lista znajduje się w zakładce Lista POZ

  Czytaj dalej: Wydłużenie realizacji projektu
Skip to content