• Życzenia wielkanocne

 • DNI MÓZGU W TRÓJMIEŚCIE!

  Tegoroczna 13. edycja Dni Mózgu w Trójmieście odbędzie się w dniach 17-18 marca na Uniwersytecie Gdańskim oraz w Hevelianum. Ponad 100 wykładów, warsztatów laboratoryjnych i stoiskowych oraz innych atrakcji czeka na uczestników obecnej edycji. W programie znalazły się tematy zarówno dla młodszych, jak i starszych miłośników mózgu, a wszystkie zajęcia będą miały charakter popularnonaukowy.

  Dowiedz się więcej: DNI MÓZGU W TRÓJMIEŚCIE!
 • Życzenia Świąteczne

 • Biały Dzień Profilaktyczny

  Już 2 grudnia 2022 w Strefie Zdrowia w kościerskim szpitalu będzie można skorzystać z bezpłatnych badań oraz konsultacji ze specjalistami. Zarząd Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. serdecznie zaprasza do uczestnictwa w Białym Dniu w kościerskim Szpitalu.

  Dowiedz się więcej: Biały Dzień Profilaktyczny
 • Czy to udar?

  Jak rozpoznać udar? Przedstawiamy pierwsze sygnały ostrzegawcze.Do najważniejszych symptomów udaru zalicza się między innymi bełkot, problemy z widzeniem, a także opadanie końcówki ust, ponadto często mogą pojawiać bóle głowy oraz problem z równomiernym uniesieniem kończyn.

  Dowiedz się więcej: Czy to udar?
 • Zbadaj się już dziś!

  Masz 40-65 lat i chcesz skorzystać z darmowych badań i konsultacji? Przypominamy, że czas realizacji projektu został wydłużony do 30.06.2023 r. Aktualną listę współpracujących placówek POZ znajdziesz w zakładce – Lista POZ

  Dowiedz się więcej: Zbadaj się już dziś!
Skip to content