Biały Dzień Profilaktyczny


Już 2 grudnia 2022 w Strefie Zdrowia w kościerskim szpitalu będzie można skorzystać z bezpłatnych badań oraz konsultacji ze specjalistami.

Zarząd Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. serdecznie zaprasza do uczestnictwa w Białym Dniu w kościerskim Szpitalu.

2 grudnia 2022r. w godz. 10.00-14.00 w Strefie Zdrowia mieszczącej się na parterze budynku głównego, będą mogli Państwo skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych oraz konsultacji ze specjalistami.

Odwiedzając Strefę Zdrowia można skorzystać m.in. z: badania ciśnienia krwi i poziomu cukru, badania PSA – markera przerostu prostaty (ilość ograniczona), konsultacji kardiologa z badaniem EKG, porady urologa i onkologa, porady dietetyczno-żywieniowej.

Bezpośrednio przy stanowiskach mogą Państwo zapisać się do programu rehabilitacji kardiologicznej „Rady na układy” (więcej o programie: https://szpital-koscierzyna.pl/index.php/pl/o-nas/aktualnosci/2856-na-uklady-sa-rady-2) oraz projektu oferującego cztery formy wsparcia „Pomorskie Wspiera” (więcej o programie: https://szpital-koscierzyna.pl/index.php/pl/o-nas/aktualnosci/2468-pomorskie-wspiera).

Na korytarzu głównym udostępnione zostaną inspirujące fotografie kobiet, które w walce z chorobą nowotworową zawsze stają po stronie życia. Zdjęcia są elementem wystawy „Otulone życiem”, której wernisaż odbył się w październiku br. Podczas Białego dnia zapraszamy również na szkolenia i pokazy ratownictwa medycznego, naukę samobadania piersi i wyczuwania guzków na fantomach oraz kiermasz świąteczny.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content