• Udar słoneczny czy udar mózgu? Jak odróżnić objawy

  Wakacje to czas odpoczynku i relaksu. Urlop w upalne, słoneczne dni może okazać się jednak bardzo niebezpieczny. Jeśli odczujesz dezorientację, nudności i intensywny ból głowy – uważaj, możesz mieć udar słoneczny!Pamiętaj – czasem sygnały te alarmują również o udarze mózgu.

  Czytaj dalej
 • COVID-19: Zasady bezpieczeństwa obowiązujące w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie

  W trosce o zdrowie Państwa i naszych pracowników w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie wprowadziliśmy pełne środki bezpieczeństwa i ochrony przed rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19. Poznaj je dokładnie. Razem będziemy mogli działać przeciwko pandemii. Prosimy o dokładnie zapoznanie się z poniższymi wskazówkami przed przybyciem do naszej placówki:

  Czytaj dalej
 • Życzenia Wielkanocne !

  Nadchodzące Święta Wielkanocne będą inne niż dotychczas, ponieważ musimy zrezygnować z podróży i pozostać w domach. Mimo wielu ograniczeń, życzymy by świąteczny czas spędzić w spokoju i radości w ciepłej domowej atmosferze. 

  Czytaj dalej
 • Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia

  Tegoroczny Światowy Dzień Zdrowia ma charakter szczególny. W obliczu pandemii koronawirusa pragniemy podziękować za pracę personelu medycznego, który w tak trudnych warunkach z pełnym poświęceniem i odwagą wykonuje swój zawód, niosąc pomoc wszystkim potrzebującym. Podejmując się misji ratowania zdrowia drugiego człowieka, zasługujecie Państwo na najwyższe uznanie i szacunek. Zarząd Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z […]

  Czytaj dalej
 • Odwołanie szkolenia w dniu 19.03.2020

  W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, informujemy o rezygnacji szkolenia w ramach realizowanego projektu. Rekomendujemy jednocześnie o unikaniu uczestniczenia w imprezach masowych oraz zaniechania podróży, zwłaszcza do krajów o wysokim ryzyku zakażenia się koronawirusem.

  Czytaj dalej
Skip to content